O NAS

Nasza szkoła istnieje od 2003 roku. Z powodzeniem prowadzimy zajęcia językowe na terenie Warszawy, Marek i Ząbek. Mamy także bogatą ofertę dla firm i klientów biznesowych. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Ząbkach przy ulicy Malczewskiego 6. Do dyspozycji naszych słuchaczy przeznaczonych jest pięć sal dydaktycznych. Prowadzimy także zajęcia w szkołach podstawowych w Markach i Ząbkach.

Dla Szkoły:

- SP1 w Ząbki – zajęcia odbywają się w siedzibie Firmy, Ząbki ul. Piłsudskiego 37B (budynek na tyłach     Szkoły SP1 w Ząbkach)

- SP2 w Ząbkach – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły w sali nr 6,

- SP3 w Ząbkach, Moduły oraz Filia SP3 – zajęcia odbywają się w siedzibie Firmy, Ząbki ul. Malczewskiego 6,

- SP1 Marki – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

- SP2 Marki – zajęcia odbywają się na terenie Szkoły

Dzięki naszej działalności wspieramy budżety tych szkół.

Współpracujemy z wydawnictwem Macmillan Education oraz Pearson, dzięki czemu każdego roku dobieramy podręczniki i materiały dodatkowe, dostosowane do potrzeb uczniów.

SZKOŁA JĘZYKOWA SUKCES OFERUJE:

- indywidualne oraz grupowe zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego;

- specjalne kursy przygotowujące do matury, egzaminów uniwersyteckich oraz egzaminów British      Council (FCE, CAE, CPE, itd.);

- specjalne kursy dla firm i klientów biznesowych,

- tłumaczenia: angielski- polski, polski- angielski, rosyjski- polski

ZAPEWNIAMY:

- dostosowanie programu, metod i środków dydaktycznych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań słuchacza;

- profesjonalną i przyjazną kadrę;

- bezstresową i ciekawą naukę języka;

- różnorodne materiały dydaktyczne;

- comiesięczną weryfikację postępów w nauce;

- konkurencyjne ceny i specjalne rabaty.

O NASZEJ RZETELNOŚCI, EFEKTYWNOŚCI ORAZ ZAANGAŻOWANIU W PROWADZENIE ZAJĘĆ ŚWIADCZĄ:

- Pozytywne opinie dyrektorów szkół, w których odbywają się zajęcia organizowane przez naszą firmę.

- Liczba stałych klientów- 80% naszych uczniów to klienci, którzy korzystają z oferowanych przez nas zajęć już od kilku lat.

- Coroczny wzrost ilości osób zapisujących się na nasze zajęcia.

- Pozytywne wyniki ewaluacji przeprowadzanych na koniec roku szkolnego wśród rodziców naszych uczniów.

- Rozszerzanie działalności o współpracę z nowymi szkołami i firmami.