+48 (22) 49-84-950

516 171 939

EVERYONE IS WELCOME!

SUKCES Szkolenia - Językowe Sp. z o. o. |  Privacy Policy

KADRA SUKCESU

Nasza kadra to zespół doskonale współpracujących ze sobą lektorów i specjalistów zajmujących się obsługą klienta. Wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie lingwistyczne lub uzyskali międzynarodowe certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego. Z naszymi najmłodszymi „studentami” pracują osoby, które oprócz kompetencji językowych mogą pochwalić się przygotowaniem i doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu usługi oferowane przez firmę Sukces-Szkolenia Językowe są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty oraz zadowolenie uczniów.

OLA I MICHAŁ ŁAWECZKO, ZAŁOŻYCIELE I WŁAŚCICIELE SZKOŁY JĘZYKOWEJ "SUKCES"

 

Ponad 16 lat temu stworzyliśmy razem coś niesamowitego. Zaczynaliśmy sami, ale z biegiem czasu poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, którzy bez wątpienia przyczynili się do naszego wspólnego „Sukcesu”.

Prowadzenie szkoły językowej to czasem ciężka i wyczerpująca praca, ale jest to przede wszystkim olbrzymia satysfakcja. Z wielką radością przyglądamy się od lat postępom naszych podopiecznych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyłam Nauczanie języków obcych ze specjalizacją język angielski.

Od paru lat pracuje z dziećmi i młodzieżą nauczając języka angielskiego z wielką pasją i zaangażowaniem.

Jestem osobą kreatywną, która używa najciekawszych i skutecznych metod nauczania języka zapewniając łatwe zapamiętywanie nowych rzeczy.

Dodatkowo interesuje się kulturą brytyjską, podróżowaniem i jazdą na nartach.

 

Nauka języka angielskiego zawsze sprawiała mi wiele radości.  Teraz cieszę się, że moją fascynacją mogę zarażać moich uczniów.  Praca z dziećmi jest wyzwaniem twórczym – każde z nich jest inne.  Ważne dla mnie jest stworzenie dobrej atmosfery w grupie.  Poprzez angielski dzieci poznają świat, wyrażają swoje poglądy, uczą się samodzielności.  Jako nauczyciel jestem architektem i budowniczym , widzę jak z lekcji na lekcję uczniowie budują swoją wiedzę i jak potrafią się cieszyć  z nowych umiejętności.

 

W wolnym czasie poszukuję nowych brzmień, czytam dobrą książkę, gotuję bądź gram w squasha.

Moją największą pasją są podróże.    Jednak bez znajomości języka obcego ciężko jest cieszyć się bez kłopotu wszystkimi atrakcjami, jakie na nas czekają podczas zagranicznych wypraw. Poznawania ludzi, kultury, tradycji czy kuchni nie zastąpi nam żaden, nawet najlepszy przewodnik. Język angielski pełni dziś funkcję, którą niegdyś spełniała łacina. Jest podstawą kontaktów między ludźmi na całym świecie, od Alaski, po Nową Zelandię. Pomoże otworzyć mnóstwo drzwi. Otwórzmy je więc razem już dziś !!!

W Firmie „Sukces” zajmuję się administracją i prowadzeniem biura. Jako pracownik cenię sobie rzetelność i odpowiedzialność oraz pracę z ludźmi. Jestem osobą życzliwą o szerokim zakresie zainteresowań. W wolnym czasie opiekuję się dziećmi ale przede wszystkim uwielbiam podróżować samochodem i poznawać nowe, nieznane zakątki Naszego Kraju.

Pasję do nauczania języka angielskiego odkryłam w sobie podczas studiów w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu filologii polskiej w Warszawie wyjechałam do USA na studia podyplomowe z zakresu lingwistyki stosowanej. Podczas studiów w Stanach prowadziłam kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego i rosyjskiego dla bardzo zróżnicowanych etnicznie i kulturowo grup studentów. Największą satysfakcję w nauczaniu języka sprawia mi obserwacja postępów u moich uczniów, zwiększająca się swoboda w porozumiewaniu się w tym języku, kiedy rozmowa przestaje być wysiłkiem a staje się przyjemnością. Na moich zajęciach stawiam na zróżnicowanie metod i tematów, aby jak najpełniej przekazać praktyczne umiejętności. Staram się też, żeby zajęcia były ciekawe i zabawne, bo nuda może zniszczyć nawet największy zapał do nauki. Chętnie pracuję w różnych grupach wiekowych i zaawansowania, bo taka praca pozwala mi stale się rozwijać jako nauczycielowi. Dzięki temu potrafię wyczuć indywidualne potrzeby każdego ucznia i dobrać odpowiednie metody dla maksymalizacji efektów.

Jestem absolwentką filologii angielskiej i studiów biznesowych ukończonych na Auckland University w Nowej Zelandii. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywałam pracując przez wiele lat dla organizacji rządowej Mission Australia, z ramienia której nauczałam języka angielskiego uchodźców w Sydney. Ponadto, związana byłam zawodowo między innymi z takimi organizacjami jak: NSW Department of Commerce and Commonwealth Bank of Australia. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Do swoich uczniów podchodzę w sposób indywidualny tak, aby ich potrzeby stanowiły centrum nauczania. Staram się wykorzystać swoją wiedzę merytoryczną i metodyczną pomagając uczniom przezwyciężać bariery i problemy jakie napotykają ucząc się tego języka. Pragnę, aby uczestnicy prowadzonych przeze mnie zajęć byli w pełni usatysfakcjonowani, mając poczucie, że dobrze wykorzystali czas lekcji.

 

W wolnych chwilach opiekuję się zwierzętami, czytam i podróżuję.

Dla każdego nauka może być przyjemnością i przygodą! Uczę języka angielskiego od 12 lat – w międzyczasie poznałem wiele metod, szkół i uczniów. Dzięki obserwacjom i doświadczeniu potrafię sprawić, że moi uczniowie szybko i skutecznie wchłaniają wiedzę, a w dodatku sprawia im to frajdę.Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą 2 letniego synka. Interesuję się m.in. zgłębianiem filozofii dalekiego wschodu, czas wolny spędzam np. na rodzinnych wędrówkach w nieznane części Mazowsza lub graniu w fabularne gry planszowe.

MARTA RADECKA - Lektor j.angielskiego (chwilowo przerwa w pracy) 

URSZULA PATRZAŁEK - Lektor j. angielskiego

MARCIN HAUDA - Lektor j. angielskiego (chwilowa przerwa w pracy) 

IWONA GRZELAK

MONIKA ŁUKASZEWICZ - GOWOREK - Lektor j. angielskiego

URSZULA WÓJCICKA - Lektor j. angielskiego

BŁAŻEJ SZCZĘSNY - Lektor j. angielskiego

Na co dzień jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i rodzicami cudownej Małgosi. Towarzyszą nam również nasze dwa  psiaki Bzynia i Glutek. W wolnym czasie lubimy poleniuchować, ale też od czasu do czasu wyjechać razem.

SUKCES Szkolenia Językowe to najlepsza szkoła językowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych i wszyscy o tym wiedzą :)

GRAŻYNA DYBKOWSKA

W firmie SUKCES zajmuję się bezpiecznym  przyprowadzaniem dzieci na zajęcia  i odprowadzaniem ich do szkoły.  Jestem osobą  życzliwą i pozytywnie nastawioną do świata. Bardzo lubię pracę z dziećmi.  

Prywatnie jestem mężatką i mamą dwójki dorastających dzieci.

Lubię czytać, podróżować  oraz spędzać czas aktywnie ze swoją rodziną.

Pomimo wykształcenia filologicznego, dopiero niedawno odkryłam miłość do nauczania języka angielskiego. Praca z ludźmi, szczególnie z tymi najmłodszymi, daje mi wiele radości i utwierdza w przekonaniu, że zawód nauczyciela jest bardzo wdzięcznym zajęciem, ponieważ dzieci dają od siebie wiele energii, która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie. W wolnym czasie bardzo lubię podróżować i odrywać nowe miejsca a także eksperymentować w kuchni. Także w życiu kieruję się kulinarnym przesłaniem, które mówi, że: „Jeśli życie daje Ci cytryny… to zrób z nich lemoniadę” :)

SYLWIA SIDORCZUK - Lektor j. angielskiego  

NATALIA CHRUŚCIEL - Lektor j. angielskiego

 

Życie w zgodzie ze sobą i swoimi pasjami to udane życie.

Mam to szczęście, że mogę robić, to co kocham - przekazywać zdobytą wiedzę innym.

Języki obce to dla mnie ciągłe poszerzanie swoich horyzontów oraz niepowtarzalne narzędzie do prowadzenia długich rozmów na najróżniejsze tematy.

Większość mojego czasu poświęcam na rozwój osobisty - sport, pisanie oraz wymyślanie kolejnych przepisów kulinarnych. Moją miłością są pieski!”

 

GABRIELA SNOP- Lektor j. angielskiego

Moja przygoda z językami obcymi rozpoczęła się od pasji do podróży. Później, zakończyłam studia na kierunku „filologia chińska” i otrzymałam stypendium Konfucjusza, dzięki któremu poznałam tajniki „Metodyki nauczania języka chińskiego”.

Następnie, dzięki stypendium rządu chińskiego, niemal 3 lata mieszkałam i studiowałam w Państwie Środka (w języku chińskim i angielskim). Właśnie tam uczyłam języka angielskiego najmłodsze dzieci, czerpiąc z tego ogromną radość i satysfakcję. Wieloletni kontakt z międzynarodowym środowiskiem nauczył mnie elastyczności i praktycznego podejścia do nauki języków obcych. Niezwykle cenię sobie pracę z ludźmi i kocham zarażać miłością do języków i podróży.  

 

 

KATARZYNA MAJ - Lektor j. angielskiego

Języka angielskiego uczę od 2006 roku. Swoim uczniom uświadamiam jak bardzo ważna jest nauka języka obcego i to, że kluczem do sukcesu jest ich wewnętrzna motywacja  i systematyczna praca, która w każdym wieku przynosi wiele korzyści.

Wierzę, że efektywne lekcje to ciekawe lekcje, dlatego też w swojej pracy wykorzystuję multimedia, quizy, gry, itp..

W wolnych chwilach relaksuję się przy dobrej książce, filmie, czy tworząc... Uwielbiam zajmować się rękodziełem wszelkiego rodzaju. Kiedy wolnego czasu mam nieco więcej - podróżuję.

MAŁGORZATA CHEŁMONIAK

 

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku przedszkolnym. Wolny czas spędzamy na wycieczkach rowerowych. Lubię pomagać innym i od trzech lat oddaje krew, a od niedawna jestem zarejestrowana w bazie DKMS. Lubię prace z dziećmi, a szkole językowej SUKCES zajmuje się bezpiecznym przyprowadzaniem i odprowadzaniem dzieci na zajęcia.

MAŁGORZATA BOROWIAK - Lektor j. niemieckiego

Moją przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam jako dziecko - ucząc się przez zabawę. Już od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę zostać nauczycielem. Moje marzenie udało mi się spełnić w Niemczech. Mieszkałam w Bawarii przez 7 lat ucząc się i pracując.

Jolanta Dziewulska- Lektor j. angielskiego

Od wielu lat lubię uczyć angielskiego, szczególnie młodzież. Od czasu skończenia filologii angielskiej pracuję w liceum. Jestem egzaminatorem matury i egzaminu gimnazjalnego. W nauczaniu najbardziej podoba mi się to, jak młodzi ludzie szybko przyswajają nowe umiejętności.

 

Poza tym czytam i oglądam kryminały. Moi ulubieni autorzy to Ian Rankin, Peter Robinson i Henning Mankell.

 

Chciałabym kiedyś pojechać do Australii.

 

Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyłam również psychologię i prowadzę własny gabinet, gdzie oferuję dzieciom, młodzieży i dorosłym trening słuchowy Tomatisa. Lektorem jestem od prawie 20 lat, terapeutą od prawie 10 :) Mam w życiu dużo szczęścia, bo naprawdę robię to co kocham :)

KATARZYNA KIEDROWSKA - Lektor j. angielskiego 

ANASTASIIA MACHKO - Lektor j. angielskiego (chwilowa przerwa w pracy) 

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej w  Społecznej Akademii Nauk  w Warszawie. Zamiłowanie do języków obcych oraz chęć bycia nauczycielem poczułam  jeszcze w dzieciństwie.

Od kilku lat jestem lektorem języka   angielskiego dla dzieci oraz młodzieży z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.  

Jestem nauczycielem z ogromnym zaangażowaniem w swoje działania, co wpływa na  dobre efekty nauki  moich uczniów.

W czasie wolnym lubię podróżować oraz poznawać inne kultury. Uwielbiam także czytać książki, zwłaszcza te z zakresu psychologii dziecięcej.

EWA RZĄŻEWSKA - Lektor j. angielskiego

Uwielbiam język angielski i kocham uczyć, zwłaszcza najmłodszych. Ta kombinacja to powód, dla którego jestem w “Sukcesie”. Patrzenie, jak moi uczniowie robią postępy daje mi ogromną satysfakcję.

Na zajęciach bardzo ważne jest dla mnie stworzenie przyjaznej, komfortowej atmosfery, która pozwoli każdemu uczniowi rozwinąć skrzydła.

Prywatnie zajmuję się hodowlą gekonów. Lubię biegać, podróżować i aktywnie spędzać czas.

ŁUKASZ MARTYNOWSKI - Lektor j. angielskiego

Jestem absolwentem psychologii społecznej na WSFIZ w Warszawie. Posiadam również dyplom nauczyciela, który uzyskałem podczas pobytu w Azji. Przez ostatnie 5 lat pracowałem jako nauczyciel języka angielskiego, plastyki i matematyki w Anuban Nakhon Nayok School w Tajlandii. Pracowałem głównie z dziećmi z klas 1-6.

Uważam, że nie ma bardziej satysfakcjonującej pracy niż nauczyciel. Zwłaszcza jeśli chodzi o prace z najmłodszymi.

W wolnym czasie lubię czytać, grać w gry planszowe, uczyć się języków obcych.  Ponadto zajmuję się modelarstwem i malarstwem figurkowym.

LUDMIŁA SIROZH- Lektor j. angielskiego

Nauczam języka angielskiego od ponad 10 lat i uważam że to najlepsza praca na świecie:) Staram się prowadzić zajęcia w ciekawy sposób, urozmaicać je różnymi grami, zabawami...

Prywatnie jestem żoną i mamą. Lubię spędzać wolny czas z rodziną. Uwielbiam podróżować i poznawać otaczający nas świat. Dużo czytam i staram się codziennie uczyć czegoś nowego.

 

AGATA MENDEL

W szkole językowej Sukces zajmuje się bezpiecznym przyprowadzaniem i odprowadzaniem dzieci na zajęcia. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Lubię podróżować, jeździć na nartach i biegać.  

Jestem Lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem,  absolwentem Filologii Angielskiej UwB ze specjalizacją w fonetyce i fonologii oraz instruktorem kursów dziecięcych Disney Poland.

 

Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Dla swoich uczniów chcę być mentorem i motywatorem, zarażającym pasją do języków obcych. Moje motto to słowa Gandhiego: “Be the change you want to see in the world.”, dlatego kursy prowadzę w taki sposób w jaki sam chciałbym być nauczany. Uważam, że każde zajęcia powinny być przygodą i ciekawym doświadczeniem.

 

W wolnym czasie gram na gitarze klasycznej, oraz podróżuję motocyklem po Europie.

 

MARCIN CHMIELEWSKI - Lektor j. angielskiego