+48 (22) 49-84-950

516 171 939

EVERYONE IS WELCOME!

SUKCES Szkolenia - Językowe Sp. z o. o. |  Privacy Policy

SUKCES Szkolenia Językowe to najlepsza szkoła językowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych i wszyscy o tym wiedzą :)

KADRA SUKCESU

 

Nasza kadra to zespół doskonale współpracujących ze sobą lektorów i specjalistów zajmujących się obsługą klienta. Wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie lingwistyczne lub uzyskali międzynarodowe certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego. Z naszymi najmłodszymi „studentami” pracują osoby, które oprócz kompetencji językowych mogą pochwalić się przygotowaniem i doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu usługi oferowane przez firmę Sukces-Szkolenia Językowe są najwyższej jakości i przynoszą trwałe efekty oraz zadowolenie uczniów.

 

 

 

OLA I MICHAŁ ŁAWECZKO, ZAŁOŻYCIELE I WŁAŚCICIELE SZKOŁY JĘZYKOWEJ "SUKCES"

 

W 2003 roku stworzyliśmy razem coś niesamowitego. Zaczynaliśmy sami, ale z biegiem czasu poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, którzy bez wątpienia przyczynili się do naszego wspólnego „Sukcesu”.

Prowadzenie szkoły językowej to czasem ciężka i wyczerpująca praca, ale jest to przede wszystkim olbrzymia satysfakcja. Z wielką radością przyglądamy się od lat postępom naszych podopiecznych.

 

 

Na co dzień jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i rodzicami cudownej Małgosi. Towarzyszą nam również nasze dwa  psiaki Bzynia i Glutek. W wolnym czasie lubimy poleniuchować, ale też od czasu do czasu wyjechać razem.

 

URSZULA PATRZAŁEK - Lektor j. angielskiego            foto

Nauka języka angielskiego zawsze sprawiała mi wiele radości.  Teraz cieszę się, że moją fascynacją mogę zarażać moich uczniów.  Praca z dziećmi jest wyzwaniem twórczym – każde z nich jest inne.  Ważne dla mnie jest stworzenie dobrej atmosfery w grupie.  Poprzez angielski dzieci poznają świat, wyrażają swoje poglądy, uczą się samodzielności.  Jako nauczyciel jestem architektem i budowniczym , widzę jak z lekcji na lekcję uczniowie budują swoją wiedzę i jak potrafią się cieszyć  z nowych umiejętności.

W wolnym czasie poszukuję nowych brzmień, czytam dobrą książkę, gotuję bądź gram w squasha.

 

IWONA GRZELAK           foto

W Firmie „Sukces” zajmuję się administracją i prowadzeniem biura. Jako pracownik cenię sobie rzetelność i odpowiedzialność oraz pracę z ludźmi. Jestem osobą życzliwą o szerokim zakresie zainteresowań. W wolnym czasie opiekuję się dziećmi ale przede wszystkim uwielbiam podróżować samochodem i poznawać nowe, nieznane zakątki Naszego Kraju.

 

MONIKA ŁUKASZEWICZ-GOWOREK - Lektor j. angielskiego           foto

Pasję do nauczania języka angielskiego odkryłam w sobie podczas studiów w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu filologii polskiej w Warszawie wyjechałam do USA na studia podyplomowe z zakresu lingwistyki stosowanej. Podczas studiów w Stanach prowadziłam kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego i rosyjskiego dla bardzo zróżnicowanych etnicznie i kulturowo grup studentów. Największą satysfakcję w nauczaniu języka sprawia mi obserwacja postępów u moich uczniów, zwiększająca się swoboda w porozumiewaniu się w tym języku, kiedy rozmowa przestaje być wysiłkiem a staje się przyjemnością. Na moich zajęciach stawiam na zróżnicowanie metod i tematów, aby jak najpełniej przekazać praktyczne umiejętności. Staram się też, żeby zajęcia były ciekawe i zabawne, bo nuda może zniszczyć nawet największy zapał do nauki. Chętnie pracuję w różnych grupach wiekowych i zaawansowania, bo taka praca pozwala mi stale się rozwijać jako nauczycielowi. Dzięki temu potrafię wyczuć indywidualne potrzeby każdego ucznia i dobrać odpowiednie metody dla maksymalizacji efektów.

 

URSZULA WÓJCICKA - Lektor j. angielskiego           foto

Jestem absolwentką filologii angielskiej i studiów biznesowych ukończonych na Auckland University w Nowej Zelandii. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywałam pracując przez wiele lat dla organizacji rządowej Mission Australia, z ramienia której nauczałam języka angielskiego uchodźców w Sydney. Ponadto, związana byłam zawodowo między innymi z takimi organizacjami jak: NSW Department of Commerce and Commonwealth Bank of Australia. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Do swoich uczniów podchodzę w sposób indywidualny tak, aby ich potrzeby stanowiły centrum nauczania. Staram się wykorzystać swoją wiedzę merytoryczną i metodyczną pomagając uczniom przezwyciężać bariery i problemy jakie napotykają ucząc się tego języka. Pragnę, aby uczestnicy prowadzonych przeze mnie zajęć byli w pełni usatysfakcjonowani, mając poczucie, że dobrze wykorzystali czas lekcji.

W wolnych chwilach opiekuję się zwierzętami, czytam i podróżuję.

 

BŁAŻEJ SZCZĘSNY - Lektor j. angielskiego          foto

Dla każdego nauka może być przyjemnością i przygodą! Uczę języka angielskiego od 12 lat – w międzyczasie poznałem wiele metod, szkół i uczniów. Dzięki obserwacjom i doświadczeniu potrafię sprawić, że moi uczniowie szybko i skutecznie wchłaniają wiedzę, a w dodatku sprawia im to frajdę.Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą 2 letniego synka. Interesuję się m.in. zgłębianiem filozofii dalekiego wschodu, czas wolny spędzam np. na rodzinnych wędrówkach w nieznane części Mazowsza lub graniu w fabularne gry planszowe.

 

SYLWIA SIDORCZUK - Lektor j. angielskiego          foto

Pomimo wykształcenia filologicznego, dopiero niedawno odkryłam miłość do nauczania języka angielskiego. Praca z ludźmi, szczególnie z tymi najmłodszymi, daje mi wiele radości i utwierdza w przekonaniu, że zawód nauczyciela jest bardzo wdzięcznym zajęciem, ponieważ dzieci dają od siebie wiele energii, która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie. W wolnym czasie bardzo lubię podróżować i odrywać nowe miejsca a także eksperymentować w kuchni. Także w życiu kieruję się kulinarnym przesłaniem, które mówi, że: „Jeśli życie daje Ci cytryny… to zrób z nich lemoniadę” :)

 

JOLANTA DZIEWULSKA- Lektor j. angielskiego          foto

Od wielu lat lubię uczyć angielskiego, szczególnie młodzież. Od czasu skończenia filologii angielskiej pracuję w liceum. Jestem egzaminatorem matury i egzaminu gimnazjalnego. W nauczaniu najbardziej podoba mi się to, jak młodzi ludzie szybko przyswajają nowe umiejętności.

Poza tym czytam i oglądam kryminały. Moi ulubieni autorzy to Ian Rankin, Peter Robinson i Henning Mankell.

Chciałabym kiedyś polecieć do Australii.

 

GRAŻYNA DYBKOWSKA           foto

W firmie SUKCES zajmuję się bezpiecznym  przyprowadzaniem dzieci na zajęcia  i odprowadzaniem ich do szkoły.  Jestem osobą  życzliwą i pozytywnie nastawioną do świata. Bardzo lubię pracę z dziećmi.  

Prywatnie jestem mężatką i mamą dwójki dorastających dzieci.

Lubię czytać, podróżować  oraz spędzać czas aktywnie ze swoją rodziną.

 

KATARZYNA MAJ - Lektor j. angielskiego          foto

Języka angielskiego uczę od 2006 roku. Swoim uczniom uświadamiam jak bardzo ważna jest nauka języka obcego i to, że kluczem do sukcesu jest ich wewnętrzna motywacja  i systematyczna praca, która w każdym wieku przynosi wiele korzyści.

Wierzę, że efektywne lekcje to ciekawe lekcje, dlatego też w swojej pracy wykorzystuję multimedia, quizy, gry, itp..

W wolnych chwilach relaksuję się przy dobrej książce, filmie, czy tworząc... Uwielbiam zajmować się rękodziełem wszelkiego rodzaju. Kiedy wolnego czasu mam nieco więcej - podróżuję.

 

MAŁGORZATA CHEŁMONIAK           foto

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku przedszkolnym. Wolny czas spędzamy na wycieczkach rowerowych. Lubię pomagać innym i od trzech lat oddaje krew, a od niedawna jestem zarejestrowana w bazie DKMS. Lubię prace z dziećmi, a szkole językowej SUKCES zajmuje się bezpiecznym przyprowadzaniem i odprowadzaniem dzieci na zajęcia.

 

KATARZYNA KIEDROWSKA - Lektor j. angielskiego           foto

Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyłam również psychologię i prowadzę własny gabinet, gdzie oferuję dzieciom, młodzieży i dorosłym trening słuchowy Tomatisa. Lektorem jestem od prawie 20 lat, terapeutą od prawie 10 :) Mam w życiu dużo szczęścia, bo naprawdę robię to co kocham :)

 

 

EWA RZĄŻEWSKA - Lektor j. angielskiego          foto

Uwielbiam język angielski i kocham uczyć, zwłaszcza najmłodszych. Ta kombinacja to powód, dla którego jestem w “Sukcesie”. Patrzenie, jak moi uczniowie robią postępy daje mi ogromną satysfakcję.

Na zajęciach bardzo ważne jest dla mnie stworzenie przyjaznej, komfortowej atmosfery, która pozwoli każdemu uczniowi rozwinąć skrzydła.

Prywatnie zajmuję się hodowlą gekonów. Lubię biegać, podróżować i aktywnie spędzać czas.

 

JULIA GOŹDZIK - Lektor j. angielskiego          foto

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyłam Nauczanie języków obcych ze specjalizacją język angielski.

Od paru lat pracuje z dziećmi i młodzieżą nauczając języka angielskiego z wielką pasją i zaangażowaniem.

Jestem osobą kreatywną, która używa najciekawszych i skutecznych metod nauczania języka zapewniając łatwe zapamiętywanie nowych rzeczy.

Dodatkowo interesuje się kulturą brytyjską, podróżowaniem i jazdą na nartach.

 

MARCIN CHMIELEWSKI - Lektor j. angielskiego           foto

Jestem Lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem,  absolwentem Filologii Angielskiej UwB ze specjalizacją w fonetyce i fonologii oraz instruktorem kursów dziecięcych Disney Poland.

Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Dla swoich uczniów chcę być mentorem i motywatorem, zarażającym pasją do języków obcych. Moje motto to słowa Gandhiego: “Be the change you want to see in the world.”, dlatego kursy prowadzę w taki sposób w jaki sam chciałbym być nauczany. Uważam, że każde zajęcia powinny być przygodą i ciekawym doświadczeniem.

W wolnym czasie gram na gitarze klasycznej, oraz podróżuję motocyklem po Europie.

 

GABRIELA SNOP - Lektor j. angelskiego oraz j. chińskiego          foto

Moja przygoda z językami obcymi rozpoczęła się od pasji do podróży. Później, zakończyłam studia na kierunku „filologia chińska” i otrzymałam stypendium Konfucjusza, dzięki któremu poznałam tajniki „Metodyki nauczania języka chińskiego”.

Następnie, dzięki stypendium rządu chińskiego, niemal 3 lata mieszkałam i studiowałam w Państwie Środka (w języku chińskim i angielskim). Właśnie tam uczyłam języka angielskiego najmłodsze dzieci, czerpiąc z tego ogromną radość i satysfakcję. Wieloletni kontakt z międzynarodowym środowiskiem nauczył mnie elastyczności i praktycznego podejścia do nauki języków obcych. Niezwykle cenię sobie pracę z ludźmi i kocham zarażać miłością do języków i podróży.  

 

NATALIA CHRUŚCIEL - Lektor j. angielskiego          foto

Życie w zgodzie ze sobą i swoimi pasjami to udane życie.

Mam to szczęście, że mogę robić, to co kocham - przekazywać zdobytą wiedzę innym.

Języki obce to dla mnie ciągłe poszerzanie swoich horyzontów oraz niepowtarzalne narzędzie do prowadzenia długich rozmów na najróżniejsze tematy.

Większość mojego czasu poświęcam na rozwój osobisty - sport, pisanie oraz wymyślanie kolejnych przepisów kulinarnych. Moją miłością są pieski!”

 

ŁUKASZ MARTYNOWSKI - Lektor j. angielskiego          foto

Jestem absolwentem psychologii społecznej na WSFIZ w Warszawie. Posiadam również dyplom nauczyciela, który uzyskałem podczas pobytu w Azji. Przez ostatnie 5 lat pracowałem jako nauczyciel języka angielskiego, plastyki i matematyki w Anuban Nakhon Nayok School w Tajlandii. Pracowałem głównie z dziećmi z klas 1-6.

Uważam, że nie ma bardziej satysfakcjonującej pracy niż nauczyciel. Zwłaszcza jeśli chodzi o prace z najmłodszymi.

W wolnym czasie lubię czytać, grać w gry planszowe, uczyć się języków obcych.  Ponadto zajmuję się modelarstwem i malarstwem figurkowym.

 

MAŁGORZATA BOROWIAK - Lektor j. niemieckiego           foto

Moją przygodę z językiem niemieckim rozpoczęłam jako dziecko - ucząc się przez zabawę. Już od najmłodszych lat wiedziałam, że chcę zostać nauczycielem. Moje marzenie udało mi się spełnić w Niemczech. Mieszkałam w Bawarii przez 7 lat ucząc się i pracując.

 

AGATA MENDEL          foto

W szkole językowej Sukces zajmuje się bezpiecznym przyprowadzaniem i odprowadzaniem dzieci na zajęcia. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Lubię podróżować, jeździć na nartach i biegać.  

 

ANNA SOŚNICKA - Lektor j. angielskiego           foto

Moja przygoda z angielskim(amerykańskim;-))) zaczęła sie kiedy jako nastolatka wyjechałam z rodzicami do USA. Po 5 latach wróciłam do Polski i rozpoczęłam studia na Filologii Angielskiej w Poznaniu.

Angielskiego uczę od ponad 20 lat i cały czas kocham to co robię. Uczę dzieci , młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach.

Jestem osobą energiczną, wesołą i wiecznie ciekawą świata. Kocham podróże, morza ,wodę i spontan!

Do zobaczenia w Sukcesie!!

 

MICHAŁ LORENS - Lektor j. angielskiego          foto

Kontakt z językiem angielskim mam już od czwartego roku życia, uczę 14 lat. W obecnym świecie, znajomość angielskiego jest niezbędna a nauka może być bardzo przyjemna. I tak właśnie podchodzę do nauczania. Uczmy się, dobrze się przy tym bawiąc.

Prywatnie jestem osobą interesującą się historią (rekonstrukcje historyczne), fantastyką, grami fabularnymi, planszowymi oraz komputerowymi i ogólnie pojętą technologią. Przy dobrej pogodzie lubię również wyjechać nad jezioro i popływać. Moim marzeniem jest zwiedzić całą Australię.  

 

MICHAŁ KWIATKOWSKI - Lektor j. hiszpańskiego                 foto

Absolwent filologii hiszpańskiej ze specjalnością nauczycielską na uczelni Wszechnica Polska w Warszawie. Dodatkowo, ukończyłem studia podyplomowe i uzyskałem uprawnienia pedagogiczne. Hiszpańskiego uczę w liceach publicznych oraz w szkołach prywatnych. Swoją pracę traktuję jako pasję. Ciągle poszukuję nowych pomysłów na kreatywne ćwiczenia językowe, gdyż nie lubię powtarzalności. Zawsze staram się aby moje lekcje przebiegały w przyjaznej atmosferze, były ciekawe i różnorodne, a nauka języka kojarzyła się z dobrą atmosferą. Wierzę, że gdy uczniowie są zrelaksowani i mają poczucie, że to co robią jest przyjemne, łatwiej przyswajają nowy język. Interesuję się też technikami motywacyjnymi i nieustannie poszerzam swoją wiedzę z tej dziedziny, gdyż uważam, że dobra motywacja to połowa sukcesu. Oprócz języków obcych (hiszpański, angielski, ukraiński) moją największą pasją są podróże – chciałbym zwiedzić cały świat i co roku staram się przybliżyć realizację tego marzenia, gdyż podobnie jak nie lubię powtarzalności na moich lekcjach, tak samo też nigdy nie powtarzam celu moich podróży.